19 grudnia 2012

Wybory prezydenckie 2012

Podczas gdy dwójka glownych kandydatów (Park Keunhye i Moon Jaein) walczy w leb w leb o 5-letnie zameldowanie w Blekitnym Domu, stacje telewizyjne przescigaja sie w wymyslnych prezentacjach wstepnych wynikow sondazy.

(Ponizej urywki ze stacj SBS. Inne stacje nie gorsze...)

4 komentarze:

 1. Hej, jestem szalenie ciekawa twojej przygody z Koreą, mam kilka pytań, i liczę, że na nie odpowiesz :>
  1. Dzieciństwo spędziłaś w Korei,jak do tego doszło? Czy ktoś z członków rodziny jest z Korei?
  2. Jakie przedmioty zdawałaś na maturze, i jakie były jej wyniki?
  3. Jak obecnie wygląda twój plan dnia?
  Pozdrawiam, Kasia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Moi rodzice tutaj pracowali w polowie lat 90-tych
   2. Juz nie pamietam. Chyba matematyke i geografie. Wyniki byly na tyle dobre ze dostalam sie na uczelnie na ktora chcialam.
   3. 5:15 pobudka, prysznic, ubranie sie, make up. 6:20 wyjscie na autobus do pracy (20minutowy spacer na przystanek). 7:30- zabranie porannej walowki z pracowej stolowki i udanie sie do biura. 19:00~20:00 (czasami pozniej, rzedziej wczesniej) wymeldowanie sie z pracy i autobus z powrotem na dzielnice. 21:00 silownia (czasem basen). 22:30 dotarcie do domu, lekka przekaska, toaleta, spanie.

   Usuń
 2. Dzień dobry.
  Odpowiedź na powyżej zadane pytanie nr 1: autorka bloga była 4 lata jako dziecko z rodzicami(dyplomacja czy coś)Była o tym mowa w początkowych wpisach.
  Odpowiedzią na 3 pytanie są moje życzenia dla autorki bloga, aby jej plan dnia na przyszły rok był dla niej jak najbardziej ciekawy i satysfakcjonujący. W dramach jest zawsze wątek miłosny, może coś z tego?;) Pozdrawiam obie panie. Pan M

  OdpowiedzUsuń